ردکردن این

گروه مهندسی لعل فام

ذخیره سازی حجم انبوهی از اطلاعات، یکی از مسائلی است که در عصر تکنولوژی و داده، از اولویت های مهم در بسیاری از مجموعه ها می باشد. هاردها از اصلی ترین سیستم های ذخیره سازی در انواع کامپیوتر و دستگاه های دیگر هستند که در نمونه های مختلفی تولید و عرضه می شوند از کامپیوترهای خانگی و اداری تا سرورهای مورد استفاده در سیستم های بانکی و سازمان های مهم، همگی نیاز به هارد برای بایگانی اطلاعات خود دارند.

 HDD و SSD، دو نوع تکنولوژی در سیستم های ذخیره کننده اطلاعات هستند که تا به امروز در دستگاه های گوناگون مورد استفاده قرار گرفته اند. میزان سرعت در دسترسی به اطلاعات و نوع عملکرد هارد به علت ساختار متفاوت در نمونه های بیان شده، تفاوت هایی هستند که در این محصولات قابل مشاهده می باشند. اما خرابی قطعه مسئله ای است که برای بسیاری از قطعات الکترونیکی محتمل بوده و هاردها نیز در انواع مختلف از این موضوع مستثنی نیستند. صدمات فیزیکی، مانند ضربه و یا تکانه های شدید به سیستم، حرارت بالا و نامنظم بودن چیدمان فایل ها در هارد، از جمله موارد آسیب زا برای سیستم های ذخیره سازی در انواع کامپیوتر، لپ تاپ و دستگاه های دارنده هارد هستند. از دیگر مواردی که به خرابی هارد و نیاز به تعمیر در آنها منجر می شود می توان به نوسانات برق شهری و همچنین روشن و خاموش کردن متوالی رایانه اشاره نمود.

گروه مهندسی لعل فام، یکی از مجموعه های با سابقه در ارائه انواع خدمات کامپیوتری می باشد که در دهه های اخیر فعالیت های گوناگون و متعددی در این زمینه داشته است. تعمیر هارد در نمونه های مختلف، یکی از خدمات قابل عرضه در این مجموعه می باشد که با بهره گیری از دانش و تجربه متخصصین این حوزه و استفاده از دستگاه و ابزار مورد نیاز، صورت می گیرد. تفاوت های عمده ای که در تعمیر انواع هارد وجود دارد و همچنین مشکلاتی که در محصولات تولید شده در برندهای مختلف با آن مواجه هستیم، تعمیر هارد را به امری بسیار تخصصی و نیازمند به تجربه فراوان تبدیل کرده است. دیتکت نشدن هارد های سیگیت، کندی سرعت در هارد وسترن، خرابی فریم ور و بدسکتور و یا خرابی هد در هاردهای توشیبا، خرابی برد هارد در برند هیتاچی و …، از شایع ترین مشکلاتی هستند که در هاردهای موجود در بازار با برندهای مختلف قابل مشاهده و رصد هستند. 

به دلیل ساختار خاصی که در سیستم های ذخیره سازی داده وجود دارد، شناسایی مشکل در کوتاهترین زمان و استفاده از راهکاری مناسب برای تعمیر و جلوگیری از گسترش آسیب یکی از مهمترین مسائل در این زمینه می باشد. در غیر این صورت امکان سرایت آسیب به بخش های دیگر در هارد و خرابی این قطعه به صورت کامل در اثر تعمیر غیر حرفه ای وجود خواهد داشت. خدمات گروه مهندسی لعل فام در استان اصفهان و سایر نقاط کشور قابل عرضه می باشد. در صورتی که با کندی قابل توجه، شناسایی نشدن هارد، ضربه، صدای غیر عادی، کپی نشدن داده ها و یا هرگونه اختلال در دسترسی به اطلاعات خود بر روی هارد مواجه شدید، پیشنهاد میکنیم ابتدا دستگاه را خاموش کرده و به وسیله شماره های درج شده در وب سایت پی سی کالا با همکاران ما در گروه مهندسی لعل فام تماس برقرار نمایید.